Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 28.11.2023, 15:24

РОКИТНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Меню сайту
Форма входу
Пошук

Правила прийому до Рокитненського ліцею

ВИТЯГ ЗІ СТАТУТУ РОКИТНЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ

2.2. Зарахування здобувачів освіти до Рокитненського ліцею здійснюється згідно з діючими нормативними документами за наказом директора на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).
       До закладу освіти діти зараховуються, як правило, з шести років. Діти, яким на початок освітнього року виповнилося сім років, розпочинають здобуття початкової освіти цього ж навчального року.
       У разі потреби учень може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого закладу освіти. 
       Переведення учнів до іншого закладу освіти здійснюється згідно з вимогами діючого законодавства.
       До дошкільного підрозділу зараховуються діти від 3 до 6 років за наказом директора на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка.
       Не можуть бути зараховані на навчання до Рокитненського ліцею діти, які згідно з медичними показниками не можуть навчатися у дитячому колективі.

 

 

________________________________________

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти_Наказ МОНУ від 16.04.2018 №367_.pdf

Календар

Copyright MyCorp © 2023
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz