Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 23.09.2018, 04:14

КЗ "Рокитненський ліцей Нововодолазької районної рад...

(загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад)
Нововодолазької районної ради Харківської області
Меню сайту
Форма входу
Пошук

Правила прийому до Рокитненського НВК

ВИТЯГ ЗІ СТАТУТУ РОКИТНЕНСЬКОГО НВК

 

2.4. НВК здійснює навчально-виховний процес за груповою та індивідуальною формою навчання.

2.5. Зарахування учнів до НВК здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх — заяви батьків або осіб, які їх замінюють), а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).

Прийом дітей до дошкільного підрозділу НВК здійснюється на безконкурсній основі протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки встановленого зразка, свідоцтва про народження дитини (копії).

Комплектування групи за віком передбачає перебування в ній дітей однакового віку або з різницею у віці. У дошкільному підрозділі функціонує група загального розвитку з денним перебуванням. Нововодолазька районна рада може встановлювати меншу від нормативів наповнюваність групи дітьми у дошкільному підрозділі навчального закладу.

У разі потреби учень, вихованець можуть перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу.

________________________________________

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти_Наказ МОНУ від 16.04.2018 №367_.pdf

Календар

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz