Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 27.09.2023, 19:18

РОКИТНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Меню сайту
Форма входу
Пошук

Інформація для батьків

Осінні канікули з 15 до 30 жовтня

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-575 від 12.10.2020 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19», з метою забезпечення соціального дистанціювання між учасниками освітнього процесу внесено зміни до структури навчального року та перенесено осінні канікули з 15 жовтня по 30 жовтня 2020 року.

Такі додаткові заходи необхідні, щоб мінімізувати безпосередні фізичні контакти між учасниками освітнього процесу в умовах стрімкого підвищення рівня захворюваності на коронавірус, а також збільшення кількості випадків інфікування педагогічних працівників та здобувачів освіти.

Класними керівниками ліцею організувано проведення додаткових бесід з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу щодо правил безпечного пересування на вулицях, автошляхах та в побуті (дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, дитячо-транспортного травматизму). Проведено додаткові бесіди про неухильне дотримання здобувачами освіти під час осінніх канікул правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень з метою попередження захворювання на COVID-19 та оформлено відповідні пам'ятки.

***

 

 

 

Шановні батьки !           

Доводимо до Вашого відома  вимоги щодо батьківського контролю за правилами поведінки дітей, а саме: 

- обмеження перебування дітей у вечірній та нічний час у місцях масового відпочинку та закладах дозвілля в осінньо-зимовий період в будні дні до 20.00,  у вихідні та святкові дні – до 22.00;

- недопущення вживання дітьми алкогольних, токсичних та наркотичних речовин;

- обмеження контактів із малознайомими людьми;

- недопущення випадків бродяжництва та жебракування;

- недопущення випадків скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень;

- недопущення користування піротехнічними засобами;

- дотримання правил протипожежної безпеки, користування джерелами електроструму, користування газовими приладами;

- дотримання правил поведінкуи на кризі, ковзанках , снігових гірках та під час ожеледиці;

- дотримання правил поведінки в громадських місцях, правил дорожнього руху;

Пам'ятайте, що Ви несете відповідальність за життя Вашої дитини у вихідні дні,  позаурочний та канікулярний час!  Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей тягне за собою адміністративну відповідальність згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.       

Нагадуємо Вам, що Ви несете особисту відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей під час зимових канікул. Не залишайте дітей без нагляду старших у період  відпочинку.       

Перебуваючи на зимових канікулах, Ваші діти повинні дотримуватись правил безпеки життєдіяльності, перелічених у пам'ятці, з якою ви були ознайомлені напередодні новорічних свят.

 

Адміністрація Рокитненського ліцею Нововодолазької районної ради Харківської області

* * *

Права та обов’язки батьків учнів.pdf

 

Календар

Copyright MyCorp © 2023
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz