Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 28.11.2023, 14:24

РОКИТНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Меню сайту
Форма входу
Пошук

Батькам майбутніх першокласників

Зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти
 

Шановні батьки! 

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 №367

                                                                           

 

Наказ відділу освіти від 24.04.2023 №12 "Про прийом дітей до 1-х класів ЗЗСО Нововодолазької селищної ради у 2023 році"

Заява про зарахування учнів до 1 класу

 

з 24.04.2023 по 31.05.2023

буде здійснюватися прийом заяв про зарахування дітей до першого класу Рокитненського ліцею.

Документи (заява та копія свідоцтва про народження дитини) можна подати в сканованій формі електронною поштою (rokytne@i.ua) чи паперовому вигляді засобами поштового зв’язку на адресу закладу освіти (63211, Харківська область, Харківський район, с. Рокитне, вул. Молодіжна,1 ).

Увага! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її документами у закладі освіти (переглянути Інструкцію для батьків)Заклади загальної середньої освіти мають доступ до перегляду та обробки заяв.

Звертаємо Вашу увагу, що залишається чинним Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі - Порядок), затверджений наказом МОН України від 16.04.2018 №367.

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти одного з батьків, поданої особисто (з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до Порядку, до якої додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за №794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).

      У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1). У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає права батьків подавати заяви після 15 червня на вільні місця.

Присутність дитини під час подання заяви, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою, не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування.

Дитина зараховується до першого класу за однією з процедур, визначених пунктами 2, 7 або 3 - 7 чи пунктом 2 8 розділу Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Якщо станом на 31 травня кількість поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у першому (перших) класі (класах), не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей. Список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднюється виключно в закладі освіти. Інформація про наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку.

 

***

Нова українська школа (http://nus.org.ua/)

Нова українська школа: що нового.doc

***

Інформаційні матеріали з питань готовності дітей до школи, програмових вимог до рівня знань та умінь дітей на момент завершення перебування дітей у закладі дошкільної освіти

Вікові особливості психічного розвитку дітей шостого року життя / Витяг з освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» (нова редакція)

Поради психолога батькам майбутніх першокласників

Поради батькам першокласників

Портрет дитини напередодні вступу до школи / Витяг з програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» (нова редакція)

 

З оновленою редакцією освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» можна познайомитися на сайтах Міністерства освіти і науки України та Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” за посиланнями: 

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/programi-rozvitku-ditej

https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKUGVkellSNGtuSWM/view

 

***

 

Календар

Copyright MyCorp © 2023
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz